| AryaNN a întrebat:

Imi dati si mie un program de flotari / abdomene si din din astea care pot sa le fac acasa? dar sa fie eficient. Funda

Răspuns Câştigător
| jfdeoeogpde a răspuns:

Incearca 30 day plank challenge...e genial happy

4 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

Fa seri de cate 10-20 cate poti. Faci o serie de 50 de exemplu, iei o pauza de 5-10 minute, faci urmatoarea serie... si fa asa vreo 5 serii macar in fiecare seara.

| AryaNN explică (pentru Wrecked):

Asa multe!?

| Wrecked a răspuns (pentru AryaNN):

Am dat un exemplu happy Poti face serii si de cate 10. fa cate te tin

| Bulz_Ady_1995 a răspuns:

Pai eu zic sa faci trei seri..in fiecare zi, 3 seri de cate poti fiecare, in urmatoarea zi faci cu 5 mai mult, urmatoarea cu 5 mai mult..si to asa big grin