| maestrul123 a întrebat:

Imi doresc sa slabesc, insa as dori sa o fac intr-o perioada scurta de timp.Ce fel de trucuri as putea sa folosesc pentru a accelera efectul de slabire? As dori unele care chiar au functionat la oameni sau chiar la voi.Mutumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Foamea e singurul truc real

| Cosmin86 a răspuns (pentru Felys):

Da si te ingrasi dublu dupa.

| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand: ce inseamna la tine repede? Ce inaltime/greutate ai si unde vrei sa ajungi?

| maestrul123 explică (pentru Cosmin86):

Prin repede ma refer intr-o luna, o lună jumate.Am 1.70 si o greutate de 75 de kg, iar pentru inceput as dori sa ajung la 65 sau în jur de 65kg

| RAY a răspuns (pentru maestrul123):

Iti bati joc de sanatatea ta, parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns:

Invata sa mananci smart, contorizeaza-ti necesarul caloric zilnic si scade 200-400 din el, mai bine sa dai jos 0, 5 - 1 kg pe sapt decat sa faci foamea si sa pui la loc in cateva zile laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru maestrul123):

Sigur, exista o metoda sigura sa dai jos 10 kg intr-o luna: liposuctie. Fara interventie chirurgicala, nici prin infometare nu dai jos atata.