| Ghost99 a întrebat:

Imi place foarte mult sa fiu portar si la scoala o sa am un meci de fotbal, dar problema este ca nu prea stiu sa apar cum sa invat?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...daca nu ai talent ...atunci nu o sa inveti!

| Sconcsiş a răspuns:

Păi trebuie să ai talent. Altfel n-ai cum. Şi mie îmi place să fiu portar, da nu prea mă pricep tongue
Mai antrenează-te... Altceva n-ai ce să faci

| midiots a răspuns:

Simplu...aduna echipa scolii si mergeti pe un teren de fotbal si faceti 2 echipe (ai grija ca tu sa fi in echipa mai slaba ca sa primesti mai multe suturi pe poarta)... daca o ti asa ceva timp o sa vezi ca o sa incepi sa aperi bine

| skanduraaa a răspuns:

Eu sunt portar si e destul de greu...adica stresul cand vine adversarul cu mingea si daca iei gol auzi tot felul de chestii gen "frate habar n'ai sa aperi"...totu e sa nu'ti fie frica si sa te antrenezi mult (depinde unde stai).Eu satau pe langa iore in bucuresti si ajung f rapid la terenuribig grin bafta la antrenamentesmugsmugsmug

| SmileeBaby a răspuns:

Sa nu iti fie frica de minge (sa nu te feresti de ea) in primul rand.

| klaudiaklau a răspuns:

Si mie imi place sa fiu portar cind joc fot bal la inceput nu eram buna de loc dar m-am antrenat asa ar trebui sa faci si tu

| klaudiaklau a răspuns:

Si mie imi place sa fiu portar chiar daca sunt fata dar la inceput nu stiam sa apar prea bine asa ca m-am antrenat asta ar trebui sa faci si tu si iti urez noroc la meci