| andreic777 a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva care este faza cu procesele din cazul Steaua? Care e Steaua? Cea din Liga 1 sau cea din Liga 4? Una are numele, cealalta pretinde ca are palmaresul. Confuzie mare.

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Steaua e in liga 4, aceea e echipa care a castigat Liga Campionilor.
In liga 1 este FCSB, nu Steaua, conform actelor.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Plato):

Corect, tot ce ai zis, dar " cetățenii " cred că Steaua e fcsb, adevărata galerie crede însă că cea din Liga a 4-a e Steaua și conform actelor, cam ăla e adevărul.

1 răspuns: