| IoanaIonuca a întrebat:

Imi poate face cineva un program pentru sala? Exercitii pentru piept-spate, brate si picioare. Sau doar sa imi scrie mesaj si vorbim acolo, am nevoie de putin "ajutor"

8 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Eu am așa:
Luni: piept + biceps
Marți: spate+ triceps
Miercuri: picioare
Joi:umeri+ trapez
Și vinerea sau sâmbătă mai repet o grupă. da mna. asta e mai mult la alegere + abdomene zilnic
Fă 4 exerciții la o grupă a câte 4 serii, 10-12 repetări

| IoanaIonuca explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Inteleg ce ziceti toti. Eu ma refer sa imi spuneti strict exercitiile. De exemplu: la picioare-presa, genoflexiuni, la brate-cu bara, etc.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Asta îți va arata antrenorul la sala mai bine, degeaba iti explica cineva virtual dacă tu nu ai idee cum si ce sunt.

| IoanaIonuca explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Tocmai, ca am idee. Am si spus ca as vrea sa le schimb, sa fie ceva nou

| 12lopn a răspuns:

Ziua

Grupele musculare efectuate

Luni Piept, umeri
Marti Cardio
Miercuri Spate, trapez
Joi Picioare (coapse, fesieri, gambe)
Vineri Pauza
Sambata Biceps, triceps
Duminica Pauza
sau

Ziua

Grupele musculare efectuate

Luni Piept
Marti Cardio
Miercuri Spate, umeri, trapez
Joi Pauza
Vineri Biceps, triceps
Sambata Picioare (coapse, fesieri, gambe)
Duminica Pauza

| IoanaIonuca explică (pentru 12lopn):

Eu vreau asa cum am scris. Exercitii pentru piept-spate(1), brate(2) si picioare(3). Nu mai stiu ce sa fac pentru fiecarelaughing) Trebuie ceva nou big grin

| GreenVoid a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Pentru casa? Fara aparate adica...

| IoanaIonuca explică (pentru GreenVoid):

Nu, pentru sala.