| IVL a întrebat:

Imi poti insira aici ce etape (gen europa league,champion,etc.) Vor urma, sau care sunt de la a...z si unde ne aflam noi

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica ce competitii? Pai anual se joaca Europa League si Liga Campionilor unde participa cele mai bune echipe din campionatele europene. Momentan se termina. Urmatoarea competitie majora de fotbal e campionatul mondial care incepe in iunie si noi nu suntem calificati

| Cristea468 a răspuns:

Anul ăsta este campionatul din rusia, care se desfășoară din 4 în 4 ani, începe din lună iulie