| Ioscaa1 a întrebat:

Îmi puteți da un program bun de sala? de luni pana vineri exercițiile știu cum se fac.am mai făcut acum vreo 1an doar ca mergeam cu un prieten și știa el programu dar la uitat și acum ma duc singur.Mersi.

Răspuns Câştigător
| FitnessTrainer a răspuns:

Mai ai si aici antrenamente pentru incepatori cu executie cu tot + ceva nutritie. http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

7 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

"Luni-Piept, abdomen
Marti-Spate
Miercuri-Pauza
Joi-Picioare
Vineri-umeri, brate.

La sala stai intre 40min-1 ora. Incerci sa faci antrenamentul cat mai intens, ca sa nu depasesti o ora."
(citat din utilizatorul FitnessTrainer care merita laudele pentru sfaturile bune-scuze incercarea de a fura funda laughing )

| FitnessTrainer a răspuns (pentru Celcareajuta):

Vai, mersi laughing)

| Ioscaa1 explică (pentru FitnessTrainer):

Inca nu m-am uitat la link dar mersi.Nu consum asa ceva.Mersi.

| Ioscaa1 explică (pentru FitnessTrainer):

Mersi mult.Acuma ma duc cu incredere singur la sala ca stiu ce sa fac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Ce nu consumi... e un link de antrenament.

DE CAND se "consuma" antrenamentul?

| Ioscaa1 explică (pentru Cosmin86):

M-am referit la suplimente ce a spus el.mam referit ca nu iau proteine, etc.prostii

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Prostii?

proteine = mancare, in caz ca nu stiai.

Tu poate voiai sa zici "suplimente cu proteine", care tot din mancare sunt facute.

Daca proteinele sunt prostii bea DOAR APA toata ziua... sa vedem in cate zile ajungi la urgente.

Copil mic, sta el nemancat ca sa nu consume proteine!

| FitnessTrainer a răspuns (pentru Celcareajuta):

Mai ai si aici antrenamente pentru incepatori cu executie cu tot + ceva nutritie. http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html