| Spaia_Gabriela_1985 a întrebat:

Imi puteți da idei cam cum ar trebui /sau de ce am nevoie pentru a-mi crea o sala de sport?( ma refer sa nu-mi dati idei de aparate ci de improvizatii pentru a ma antrena acasă )

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e mai ieftin si mai eficient sa te duci efectiv la o sala, unde ai tot ce-ti trebuie?

| christine99 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi niste haltere de la dechatlon, nu sunt foarte scumpe. Dar poti sa faci sport folosindu-te doar de corpul tau gen genoflexiuni, abdomene, planking etc. Pe termen lung cel mai bine zic e la sala, pentru rezultate.