| inconstientu a întrebat:

Imi puteti da un video sau mai multe cu exercitii fizice eficiente?
As prefera sa fie fara greutati deoarece nu am numa o galtera de 13 kg. Mi-ar placea daca gasiti acel tip de videoclipuri in care faci exercitile deodata cu calculatorul. Sa imi dati mai multe exerciti pentru :biceps,triceps, abdomen, pectorali etc. Multumesc

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

GaNtera boy... gantera

| florynmondialul a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PKfOuHJ_EXA aici intra TOATE grupele musculare! NU TREBUIE safaci odata cu calculatorul ci sa memorezi exercitiile!

| inconstientu explică (pentru florynmondialul):

Amice nu ai ceva video mai usor de realizat? acolo sunt numa profesionisti nu pot sa fac eu asa ceva... eu pot face cam 60 flotari si 25 tractiuni... ceva la nivelul meu ai?