| Oliver24 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog un site bun si de incredere de biciclete? Va rog sa nu imi dati link-uri de site-uri ca eMAG unde fac toate chinezariile. Un site sau mai multe de incredere de biciclete la un pret convenabil si sa nu fie de proasta calitate bicicletele. Si inca ceva, sa nu fie teapa! Dau funda daca consider ca m-a ajutat.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Decathlon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei chinezarii, uite aici
https://bicicletapegas.ro/
dar vezi ca sunt tot in china facute,
ca si iphone-ul
Tu de fapt te referi la brand,
Ca si nike face adidasi in china si vietnam
si honda ia piese din china, si tot asa.
vrei sa scrie pe ea ceva fita sau?
la firma ma refer.
Astia de la pegas macar sunt romani, poti sa te uiti la ei pe site.
Pe vremea lu impuscatu, se faceau la noi, si pegas, si aro, si dacia, si ceasurile orex. Daca tot vrei sa suporti comunitatea, ia ceva "romanesc", chiar daca nu 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Realizezi că pe eMAG vând aproape toate magazinele? și ce chinezării?laughing

| Beea012 a răspuns:

Dacă ai un buget mai mic și îți dorești una la mâna a doua, poți căuta pe olx. Dacă vrei una noua, îți recomand Decathlon, dacă ai puțin noroc găsești și reduceri happy

| Oliver24 explică (pentru Beea012):

M-am interesat mai mult si prietenii mi-au spus ca mai bine iau una originala cum ar fi cube, bulls sau scott de pe olx decat sa iau una noua dar chinezeasca cum ar fi omega sau dhs, dar pe olx mi-e frica sa nu iau teapa...