| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste exercitii fizice pentru picioare,dar care sunt foarte eficiente? Le fac acasa, si nu vreau exercitii care sa necesite greutati.

3 răspunsuri:
| rafa1987 a răspuns:

Genuflexiuni,fandari doar poti sa faci acasa daca nai greutati ia-ti doua bidoane de 10 litri cu apa si faci ca sa simti ceva sa lucreze muschiu, nu fara nici o greutate ca nu faci nimic asa te incalzesti num, picioarele sunt o grupa mare si trebuie antrenate dure daca vrei sa creasca...winking

| tiaRa12 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4
http://www.youtube.com/watch?v=qxnDgRKXqC4
credeam ca am sa mor cand am facut si eu axercitiile incearca si tu o sa te ajute foarte mult.bafta