| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca gasesc scheibord-uri prin real(galati) si cam ce pret au? si pe unde se mai pot gasi prin galati? daca puteti sa imi spuneti zonele mai cunoscute nu in fundul galati-ului

Răspuns Câştigător
| naty_2300 a răspuns:

In real se gasesc scheibord-uri si preturile sunt cuprinse intre 15lei-27lei cam asa. FUNDA? plz

1 răspuns:
| Lannister a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu te corectez. Se numesc skateboard-uri. Vorbim noi limba romana in care cam totul se scrie cum se aude, dar totusi, nu le-am inventat noi.