| ritzy a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca imi antrenez antebratul repetari incete pentru masa musculara si apoi fac cu flexoarele f. tari pentru forta se dezvolta amandoua? si as dori daca cunoasteti vreao sala de antrenament skandenberg dar nu aia de la aurel vlaicu as vrea alta daca se poate, dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| laurentiujan a răspuns:

Salut, la sala la sabin badulescu in titan poti veni, eu merg de 2 luni si am progresat mult. daca vrei sa vb. mai multe raspunde-mi la mesaj ca sa stiu daca sa iti dau id-ul meu sau nu; bafta! ps. sunt junior, -60 kg, 17 ani :d

1 răspuns:
| ritzy explică:

Mersi mult si eu m-am apucat de skandenberg nu cu sabin badulescu. mersi oricum