| Andrianu_Cosmyn_2000 a întrebat:

Îmi spuneți va rog Cum îmi pot corecta patratele? Adică se văd toate șase dar nu sunt în linie sunt strâmbe adică una mai sus și una mai jos. Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| Azpilicueta a răspuns:

Simplu happy
1:Somn cat cuprinde un muschiul creste cand se odihneste
2:Mancare: Vita, piept de pui orez cu legume, proteine Gfx 8 Dar daca vrei steroizi iti recomand AnaVar Winstrol si Methadex
Revenind la subiect
Ia o greutate de 10-15-20 kg pune-o pe burta si fa abdomene, Fa capra, Fa abdomene orizontale, Fa test rezistenta abdomen.O sa reusesti dar tine minte! O fata te place pentru ce esti nu pentru patratelehappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Azpilicueta):

GFX 8 NU inseamna proteine.

gfx 8 e un weight gainer bazat pe carbohidrati ( care are 70 % zahar ).

Cu zahar sa faca patratele? laughing

apuca-te de sah happy

| SiLaS a răspuns (pentru Azpilicueta):

GFX8 este supliment pentru a ajunge la un abdomen plat? Tu ai vreo treaba cu sportu asta? Lui nu ii trebuie carbohidrati.Ar trebuii sa te mai documentezi inainte sa dai din gura.

| Azpilicueta a răspuns (pentru Cosmin86):

Gfx=> Proteina pura,
Mai treci pe la sala de forta si ia gfx 8 si dormi cat potihappy sa vedem cate kg iei in plushappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Azpilicueta):

Uita-te pe ea ce contine, GFX are 40 % proteine.

Eu iau whey gold care are 80 % proteine.

80 % > 40 %.

Si trec " pe la sala" de 8 ani, copil mic laughing

Copii mici si firavi, imi explica ei mie de GFX laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Azpilicueta):

P.s. : http://www.pronutrition.ro/gfx-8-bonus/

Da la "valori nutritionale".

85 de grame de produs contin 38.8 grame de proteine.

Deci nici macar JUMATATE, dar tu spui ca e "proteina pura".

Lasa sala copil mic... apuca-te de sah

6 răspunsuri:
| Andrianu_Cosmyn_2000 explică:

Am făcut de toate și cu greutăți și fără, și pe orizontal dar nu sunt în ordine...