| RAY a întrebat:

Imi spuneti va rog daca ar fi sa merg la o sala de sport de ce haine am nevoie? si cum e? e prima oara

3 răspunsuri:
| thegame12 a răspuns:

Eu plec de acasa direct imbracat in tricou si pantaloni lejeri de training si am un rucsac in care pot lua o sticla de apa sau ceva

| Aly01 a răspuns:

Hainele potrivite pentru sală sunt acelea în care te simţi confortabil, arăţi bine şi te simţi bine... Ai nevoie de un tricou ( din materiale uşoare prin care pielea să poată respira, cum ar fi bumbacul ), in privința pantalonilor, cea mai bună alegere sunt pantalonii scurți, teniși sau adidași, ai nevoie si de un prosop si mai ales haine de schimb.

| RAY explică (pentru Aly01):

E cald în sala, nu?