| Alex20778 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste alimente pentru masa musculara? Stau la camin si nu pot sa imi gătesc. Multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti, nu vrei sau nu stii?

| Violleta2022 a răspuns:

Proteina creste masa musculara!
Proteina o gasesti in: carne de pui, porc, vita, curcan, cangur, peste, oua, salamuri, carnati, samd.

| Lizuca1234 a răspuns:

Crezi ca dacă iei asa ceva te ajuta? Lasă lenea și pune mana la cratiță ca nu mori

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lizuca1234):

De ce sa nu-l ajute daca ia alimente, adica MANCARE?

Tu GANDESTI cand faci o afirmatie? Sau tu stai nemancata?

| Lizuca1234 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu citești ce am scris? SA PUNĂ MANA LA CRATIȚĂ, ca suplimentele nu țin de foame. E grele lb româna...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Unde a zis el de SUPLIMENTE? UNDE apare cuvantul suplimente in intrebarea lui?

Chiar ca e grea limba romana...