| Epikindina a întrebat:

In cat timp o sa fac 'patratele' daca fac exercitii abdominale zilnic? in fiecare zi diferite, am 52 de kg...happy

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Patratelele nu se fac prin exercitii abdominale, ci prin alimentatie.

ca sa faci patratele trebuie sa arzi grasime.

p.s. : degeaba ai patratele la 50 kg...

| Etelca a răspuns:

Este un proces lung, imbina exercitiile cu o alimentatie sanatoasa si du-te si la sala.Bafta!

| LilTunechi a răspuns:

Apuca-te de sala de forta si mananca alune lapte oua o sa vezi rezultate vizibile mai repede si vor fi de duratabig grin

| Epikindina explică:

Sti ceva Cosmin86 daca ti se pare copil mic la 19 ani e treaba ta, plus ca sunt fata urat din partea ta sa vorbesti asa
Nu se pune problema de alimentatie sanatoasa, mananc numai alimente bio, de la tara

| 1Hekate1 a răspuns (pentru Epikindina):

Cosmin nu se refera numai la alimente sanatoase, ci la ce mananci mai exact. Adica proteine trebuie multe etc.(eu nu stiu, el da).Si de unde sti tu ca ala are 19 ani?laughing Ce copil credul.Cosmin mi se pare din toate raspunsurile lui ca stie foarte bine despre ce vorbeste. Eu tot astept sa isi dea un ochiu si pe la intrebarea mea laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Epikindina):

1. ai putea sa inveti sa scrii inainte sa comentezi la adresa mea, deocamdata scrii ca o ANALFABETA

2. da si tu reply la mesaj, sa primesc notificare, nu mai pune comentariu general...

copil mic, invata el sa comenteze!

| Epikindina explică:

Ma refeream la mine.Pentru ca m-a facut un copil din moment ce nu ma cunoaste.Nu cred ca TPU este un site in care trebuie sa ne dam fiecare mai 'cocos'. Multumesc oricum!

| edyedys a răspuns:

Pai pentru a avea un abdomen de invidiat trebuie sa faci zilnic in jur de 150-200 abdomene care imbinate cu o alimentatie sanatoasa va duce la rezultate bune in cel mult 3-4 saptamani

| Cosmin86 a răspuns (pentru edyedys):

Serios? trebuie sa faci zilnic abdomene?

esti doar un COPIL MIC, nu?

| Norvegia_Florin_1979 a răspuns:

In 7 Saptamani daca faci sport.