| AvalohAlyn a întrebat:

In cat timp slăbești chipurile cu centura AbTronic și cât ar trebui sa o pun pe zi?

5 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Orice lucru care promite slăbirea fără o dietă și fără exerciții fizice e o porcărie pe care arunci banii. De exemplu, centura aia.

| Panamax a răspuns:

Daca ti-o pui la gura, poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa slabesti de la asa ceva am incercat si eu cu cateva centuri de slabit sa dau jos din kg si nu am reusit ..mai bine fa ginoflexiuni si abdomene daca la sala nu poti sa mergi

| Gabyasd a răspuns:

Nu este adevarat ca vei slabi dar faci dupa tine trebuie sa o ti 30 de minute

| aXy99 a răspuns:

Nu slabesti. Nu mai da banii pe tot felul de prostii care iti promit marea cu sarea. Calea usoara nu e cea mai eficienta. In cazul asta nu e deloc.