| alexx102428 a întrebat:

In ce zi si de la ce oră o sa aiba loc finala de la Australian Open dintre Simona Halep si Caroline Garçia?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Finala A.O. va avea loc sambata, incepand cu ora 10, 30 (ora Romaniei), intre Simona Halep si Caroline Wozniacki.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu o sa aiba loc niciodata finala de la Australian Open dintre Simona Halep si Caroline Garçia pentru ca Halep va jucat in finala cu Wozniacki.

Finala va fi 27 la ora 10-10:30

| flixbuster a răspuns:

Faci o confuzie. Uite cu cine joaca de fapt Halep;)
http://www.youtube.com/watch?v=pnM-9AsSBLM

| Alexand3ru1 a răspuns:

Finala se va juca intre Simona Halep si Caroline Wozniaki.
Cel mai probabil Sambata, ora urmeaza sa fie afisata mai tarziu.
Nu se stie inca.

| alexx102428 explică:

Da m-am încurcat din cauza ca amândouă si Garçia si Wozniacki au prenumele Caroline