| Skypee a întrebat:

In ce zone ale corpului se observa ca slabesti(picioare, fund?) daca alergi?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Daca alergi in mod normal se subtiaza picioarele si fundul dar si abdomenul daca depui destul efort.adica,daca lergi in ritm alert si o distanta destul de mare

5 răspunsuri:
| Larasdfghj a răspuns:

Depinde,dar in general pe tot corpul deoarece este pus in miscare tot in timp ce alergi. Daca vrei sa skabesti alergand iti propun sa alergi incet nu repede deoarece arderile sunt mai mari si alergatul mai intens. Bafta

| Secret2000 a răspuns:

Depinde de la om la om, daca eu incerc sa slabesc, la mine se cunoaste la maini.

| FitnessTrainer a răspuns:

Peste tot slabesti.

| AliinaSomerhalder a răspuns:

Cand alergi picioarele lucreaza cel mai mult, si fundul, deci acolo o sa se vada in special. Dar si abdomenul

| andrei2pro a răspuns:

Nu poti slabi in anumite zone ale corpului, slabesti in mod egal in tot corpul. Poate se observa mai bine la picioare si fund pentru ca iti creste putin masa musculara acolo daca alergi in mod regulat si astfel arata mai bine (pare ca ai slabit mai mult in acea regiune).