| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a întrebat:

În pritmul meu meci, oficial, mi-am luat gol din corner. Am doar 19 ani, nu am mai jucat la nicio o alta echipa, și e destul de greu sa joci cu oameni cu experienta de 30-40 de ani. Și șuturile lor pe poarta sunt foarte tari, nu atât coptează, ca suturile le-am aparat. Doar ca am 1.69, și nu a ajuns la minea care a venit din corner, Fix în vinclu. Nu aveam ce ii face. Am sarit cat am putut, am încercat sa o boxez, dar abia am atins-o. Coechipierii au spus ca nu e nimic ca mi-am luat un asa ușor gol, au înțeles ca nu am experienta, insa "prietenii" și cunoștințele ma aclama, și fac mișto de mine pe subiectul asta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai întâmplă

| cfrtobias a răspuns:

Pai n-ai avut om la prima bara?

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru cfrtobias):

Ba da. Cornerul a fost bătut din dreapta porții. Eu am staterminat în jumatea porții, aveam om la bara. A dat-o cu bolta, pot spune ca era "plouata", și a dat cu efect. S-a dus în vinclul din stânga mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru_Ionut_1999_yOGF):

Https://www.youtube.com/watch?v=ZRRezWYWOAA
au luat și alții

| Sn4k3 a răspuns:

Slaban.

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru anonim_4396):

Știu. Doar ca eu am vrut ca în primul meu meci, sa nu îmi iau gol, sau cel puțin nu din corner... asta e pana la urma. am sa ma antrenez foarte mult, și nu le mai permit sa rada de mine...

| iAMVi a răspuns:

Dacă a "pus-o" acolo, n-ai ce să-i mai faci, nici Buffon n-o mai scotea.