| apz a întrebat:

În seara asta se dispută meciul dintre Steaua şi Manchester. Cred că iar vor pierde steliştii, cu un scor de 1-3 pentru Manchester.

Alte opinii?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca prima sansa o are Manchester City, au dovedit ca este o echipa mult mai buna decat Steaua, dar poate fi si o surpriza, mai ales ca M.C. va juca cu multe rezerve, cel putin asa cred.
Cred ca o sa fie o victorie la 1-2 goluri pentru M.C., dar s-ar putea sa fie si un egal.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca or sa piarda la vreo 2-3 goluri diferenta.

| Drimmero a răspuns:

Ieftina trolleala asta...parerea unui troll sub-mediocru chiar nu conteaza. Fugi si uita-te la intrebari despre travestiti si altele, nu e de tine domeniul sportului!

| EchkhardHN a răspuns (pentru Drimmero):

Da Arsenal de Barcelona, drimmi sau scapati de king Leo anul' asta? rolling on the floor)

| Drimmero a răspuns (pentru EchkhardHN):

De cand ai inceput sa comentezi p-aici doar limbisme la adresa Barzei, tu chiar esti dus/

| EchkhardHN a răspuns (pentru Drimmero):

Fac misto drimmii ca ma usurez pe Barza ori de cate ori am ocazia ma rolling on the floor)) mai ales pe digi, ce limbisme, la adresa ciumei aleia? laughing

| Drimmero a răspuns:

Din ce in ce tot mai slaba/

| vocea a răspuns:

Champions ligue la revedere
stanciu-mi face zile grele
Nita apara ceva
Daca n-ar mai fi poarta
adi popa e pe val
Da cate un gol pe an
Reghe tipa de pe banca
Stanciu baga mingea-n poarta
Gigi face milioane
Fanii plang doar pe stadioane

| alexboss2020 a răspuns:

Un scor de 5-0 pentru manchester

| MrLucas a răspuns:

1-3 doar daca li se face mila celor de la City si ii lasa pe stelisti sa dea un gol.

| Lands0fMancunia a răspuns:

La cum decurge meciul cred ca se va termina 0-0/1-0. Cetatenii nu au nici un motiv sa traga tare, au avut 5-0 in tur, de aceea joaca cu cateva rezerve. Steaua a fost neputincioasa acasa, daca fac egal sa zic mersi. E prea mare diferenta de valoare dintre cele 2 echipe.