| JaguarSType a întrebat:

Intr-o lupta parte in parte cum sa lovesc puternic in fata dar fara sa ranesc adversarul aduca sa ii rup maxilarul!?

7 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Dai dintr-o parte in barba si de obicei isi pierd cunostinta cei care sunt loviti.E periculos si mi se pare o prostie, vrei sa omori vreun om?

| JaguarSType explică (pentru bogz):

Am 16 dar sunt mai puternic asa si mie cam frica sa ma bat cu altii mai slabi poate pateste vreo ceva!

| anonim_4396 a răspuns (pentru JaguarSType):

Atunci nu mai da cu pmnul. Pune-l la pamant si il tii asa ceva timp.Crede-ma ca tavaleala e mai rusinoasa decat a primi un pumn in fata. Daca il tii ceva timp la pamant fara sa poata face nimic, intelege ca e mai slab.

| dyk3yy a răspuns (pentru bogz):

Dar daca pe tine vrea sa te bata unu ce faci?

| bogz a răspuns (pentru dyk3yy):

Depinde de cat de mare e si mai multi factori.

| IisusHristos a răspuns:

Da-i in genitale si la ficat. Nu mai da in fata ca sa nu lasi urme. Incearca si loviturile pe carotida. Succes.

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Daca eşti dreptaci,exersează directa de stânga,mâna stânga e mai în faţă, faţă de cea dreapta, asa ca vei lovi mai rapid, dar cu dreapta vei lovi mai tare fiinda eşti dreptaci, eu am făcut 2 ani de box, şi cand ţineam gardă, directa de stânga rapidă şi o retragi, daca vrei sa continui faci combinatii:directa direct crizei s.a.m..nu stiu daca ai înţeles foarte bine, dar poate o sa te ajute ce am scrishappy