| Cristi_Trofin_1998 a întrebat:

Intrebarea este urmatoarea:
Poti sa combini gfx-8 cu lipox si creatina? Sunt destul de bine facut dar am un surplus de grasime pe solduri si abdomen si as vrea sa ma tonifiez

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu ai citit ce contine GFX? Cat zahar are in el mizeria aia de produs?

| BuLaNNNeL a răspuns:

Din cate stiu eu gfx-u are creatina in el, dar poti citi pe eticheta. Întrebarea corecta e: de ce vrei ZahĂr, pardon gfx? I-ai citit eticheta? Valorile nutritionale? De ce ai combina un arzător cu un Gainer? 2 suplimente cu funcții total diferite?

| Cristi_Trofin_1998 explică (pentru BuLaNNNeL):

Scuze, intrebarea mai precisa este daca pot combina gfx cu lipox, adica sunt cam in contrariu

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Cristi_Trofin_1998):

Ma omule, ala e zahar curat. Un Gainer te ajuta sa crești in greutate, un arzător te ajuta sa slăbești, de ce ai combina 2 suplimente cu roluri total opuse? laughing