| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

John Cena sau Randy Orton?
De ce?

13 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cine se mai uita la cacatul ala?laughing

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru ombladon):

E vai de capu tau poate te si raportez

| ombladon a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Vezi sa mergi si la mamica sa ma spui laughing

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru ombladon):

Eu in locul tau as tacea nu sti cu cine te pui

| ombladon a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Ma pun cu un mucos de 16 ani laughing

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru ombladon):

Poate ca tu ai 16 ani cum am m-ai spus as tacea in locul tau

| ombladon a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

"cum am m-ai spus" ce analfabet poti fi laughing si oricum chestia aia cu "Athos1996" te da de gol, putoiule laughing

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru ombladon):

Nu ca dau explicatii la toti pr... dar e anul fiului meu asa ca mai taci din gura pustiulica

| ombladon a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Ba putzoiule, cu vrajelile astea sa mergi la doamna profesoara de la clasa a 9a laughing

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru ombladon):

M-am saturat sa ma cert cu un prost care are 16-17 ani desteptul cedeaza primul app m-ai bine taci din gura tu nu te uiti ca ai porumbei la subrat si comentezi aici ca prostu du-te si radete ciao

| ombladon a răspuns (pentru wqreqwfsaddwqa):

Poate rade-te, analfabetule!

| TheBlueDragon a răspuns:

John Cena

| Mariuuss a răspuns:

Jhon Cena - mai multa forta, mai rezistent, are tactica mai buna!

Randy Orton - tactica mai slaba, se repede repede in RKO! forta mai slaba, mai mutin rezistent!

deci Jhon Cena e mai bun!