| Nitoi_Sorin_2002 a întrebat:

Karate sau judo?
Ca lupta de stradă tot imi pun aceasta intrebare de ceva timp vreau raspunsuri concrecte stilul de Karate este Shotokan -Fudokan iar Judo este JUDO

3 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut! Eu am fost judokan 7 an, judo* este un sport minunat, in acest sport e disciplină! Iti recomand judo*. Sunt tehnici atât la sol (ne waza) cat si in picioare (te waza)Poți sa te aperi linistiti...

| Nitoi_Sorin_2002 explică (pentru Alexandruuu88):

Frate am niste prieteni car zic ca cica nu ai tupeu daca esti la judo sa nu le faci nici macar o miscare

| Nitoi_Sorin_2002 explică (pentru Alexandruuu88):

Pai si gen daca vine unu mai mare ce-i faci?