| LacustaXD a întrebat:

Kickbox sau sala? Argumentati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu practic kickbox si pot spune ca este un avantaj daca o sa ai nevoie sa te bati, degeaba faci sala daca n-ai putin habar sa te bati sau degeaba faci kickbox daca n-ai putina forta. Sfatul meu daca vrei sa te apuci de kickbox sa fac 1 luna sala 1 luna kickbox timpul nu cred ca o sa-ti permita sa le combini. Bafta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu amandoua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii fac sala sa fie Mai buni la kickbox, acum depinde eu as zice sa faci kickbox, eu fac doar sala. Dar chestia cu sala e Mai complicata deoarece pana inveti cu ce se mananca, depinde si atunci ce vrei sa faci.
Mie nu imi place kickboxingul deoarece daca platesc ceva nu as suporta sa fie vina Altuia si cea Mai mica intindere sau fractura

| DovleacTurbat a răspuns:

Sunt 2 sporturi total diferite. Ce scop ai?

| LawlietL886 a răspuns:

Sală. Te ajută să te menții în formă. Acum depinde ce îți place ție. Dar cei mai mulți preferă să meargă la sală. Pentru unii este o alternativă mult mai bună decât KickboxBaftă.