| sabin89 a întrebat:

Kylian Mbappe sau Erling Haaland? happy

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ambii sunt 2 monstri, astia 2 vor domina in viitor fotbalul si vor distruge multe recorduri facute de cei dinaintea lor. Personal imi plac amandoi ca stil, desi sunt foarte diferiti, Mbappe e mai tehnic, Haaland e mai muncitor, alearga mai mult. Pe Mbappe il stiu de cand era un copil si juca la juniorii lui Monaco, asta prin 2015 inainte sa fie promovat la echipa mare, imediat ce l-am vazut am zis ca asta va ajunge un super-fotbalist si nu m-am inselat, pe Haaland il stiu de cand era la Molde, insa a explodat la Salzburg, ca mai apoi sa faca recorduri si la BvB. Sunt si tineri, au multi ani de jucat, Haaland cred ca va fi mai mare, are seriozitate mai mare, mi se pare mai muncitor, pe cand Mbappe recent a devenit si el mai implicat, trebuie sa scape de anturajul cu Neymar ca asta l-a stricat intr-o perioada pe el (simula mai mult, ii ardea doar de impresie artistica, nu si de rezultate). Pe langa faptul ca sunt tineri, mai au si altceva in comun, amandoi il au ca idol pe Cristiano Ronaldo,, e un mare plus, se vor inspira din cariera lui si chiar vor deveni niste forte in fotbal.

4 răspunsuri:
| sabin89 explică:

Chiar că nici nu ştii care să zici că e mai bun. Sunt ca nişte bolizi amândoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii sunt de calibru.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Kylian Mbappe ..la 22 de ani inca are multe de aratat! Haaland este o piesa expusa in vitrina! Alegi piatra neslefuita ca sa obtii ceva valoros nu? asa ca Mbappe este un viitor star

| xXVranceaXx a răspuns:

Ambii indiferend de situație, sunt tineri, dau tot ce pot în teren