| AvalohAlyn a întrebat:

La ce ajuta abdomenele? Pierzi calorii cu ele? Te slabesc?

Răspuns Apreciat de Editori
| LoredanaS19 a răspuns:

Abdomenele făcute regulat te ajuta sa dai jos din caloriile din,, burta " si pentru intarirea muşchilor. Dar in special poti slabi foarte mult de la abdomene. Poti sa mergi la un antrenor de fitness sa intrebi de curiozitate si vei vedea ca vei primi acelasi raspuns. Doar ca ai nevoie de puţin timp de munca daca vrei sa faci asta acasa.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Intaresc si tonifica musculatura abdomenului.Da, pierzi din surplusul de grasime de pe abdomen.

| peperonies a răspuns:

Intaresc muschii abdominali. pierzi calorii cu ele. nu te slabesc.

| DovleacTurbat a răspuns:

Intaresti si dezvolti musculatura abdomenului. Calorii arzi non-stop. Grasimea o dai jos prin alimentație, sportul de unul singut NU face minuni.

| eminescuhipiot a răspuns:

Calorii pierzi si cand dormi, insa cu miscare pierzi mai multe. Plus ca iti tonifica musculatura si-ti ajuta organismul in multe privinte.