| Vieru_Maria_1993 a întrebat:

La ce ajuta saritul corzii? La slabit sau sa pun muschi? Te ajuta sa iti faci picioare mai subtiri?

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Te ajuta sa slabesti, peste tot nu doar la picioare

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde cum sari coarda, daca sari cat de poti tu timp de 30 de secunde in mod clar muschi se folosesc la maxim ceea ce si recomand, nu trebuie ore baga viteza mare sa simti ca faci sport, 4 minute pe zi atat timp de 4 zile pe saptamana 12 minute in total si pauza 6 minute, dar bagi in 30 de secunde maximul