| Anna04 a întrebat:

La ce aparate sa lucrez la sala ca sa am picioarele mai lungi si subtiri, abdomenu` plat, talia mai accentuata, sanii mai mari si funduletzu mai bombat? funda daca merge

4 răspunsuri:
| mada1 a răspuns:

E foarte greu sa iti explice cineva aici.de geaba iti zic eu " la presa " daca tu nu sti ce e aia.sau iti zic fandari si tu nu sti cum se fac.etc.vorbeste cu instructorul. orice sala care se respecta are un instructor ( sau cred ca toate au laughing )

| CristianM a răspuns:

Asta nu faci la sala ci in bucatarie.

| Goldenboy97 a răspuns:

Iti dau un sfat: mananca happy

| Leonid a răspuns:

Poti sa-mi dai o poza cu tine?