| marcela290 a întrebat:

La ce casa de pariuri in afara de Bet365 mai ai optiunea " Inchide Pariul"?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Stiu sigur ca William Hill au. Ei au si inventat "moda" asta. In rest nu am auzit pe la alte case de pariuri online.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Adica in timp ce se joaca meciurile poti sa inchizi pariu si iti iei banii inapoi?

| AFR81 a răspuns (pentru crytical):

Bineinteles ca nu asa. Sa nu crezi ca l-ai prins pe Dumnezeu de picior. Asa toti jucam un meci, iar daca ne scoate, inchidem in minutu' 90 si luam banii inapoi, nu? In functie de rezultat, de momentul meciului, poti inchide si recupera, daca rezultatul este nefavorabil, o parte din bani (mai putin decat ai pariat, logic), iar daca este favorabil, poti inchide si lua mai multi bani, nu mai multi decat castigul initial.