| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

La ce echipa este acum Cr7?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata e la Real Madrid dar am citit ca Milan il vrea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pr0stii... Ronaldo nu pleaca de la Real.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

O sa vedem. Ce nu fac oamenii pentru bani.

| Eduard619 a răspuns (pentru Drimmero):

Parca zici ca detine ma-sa clubullaughing orice ar pleca pentru un salariu mai mare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca la Real ar duce lipsa? Are si el o gramada de bani... e vrajeala, nu mai citi ceea ce scriu ziarele spaniole, sunt doar mizerii.

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru anonim_4396):

Pai cum e la real ca au jucat ieri cu Manchester City si nu era

| Drimmero a răspuns (pentru Eduard619):

Aha,, cititi in continuare minciunile din presa spaniola si luminati-va cu prostia lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Daca nu joaca o partida inseamna ca nu mai e la acea echipa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai nu stiu. Nu e ca ma doare asa de mult incat sa citesc mult despre asta. Am vazut intrebarea si m/am uitat putin pe google si am vazut acolo ca Milan il vrea. Ce ma doare pe mine unde este el, la cat ma uit eu la fotbal, te doare capul.