| anonim_4396 a întrebat:

La ce sport vă place mai mult să vă uitați/vizionați?
Mie, patinaj. E absolut superb să le vezi pe fetele alea executând acele mișcări și îmbrăcate în acele costume. ❤❤

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Eu admir orice sportiv, care concureaza si performeaza.
In spatele rezultatelor obtinute este o munca enorma, tendinta de perfectiune, chiar daca nu inving (pe moment) in vreo competitie.

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

F1 imi placea, acum nu mai vad nimic, sant ocupat cu activitatea militara si chestii de burlac.

| RAY a răspuns:

Când eram la sala, si bagăm bicicleta vizionam turnee cu bicicliști

| Drimmero a răspuns:

Fotbal, mai urmaream baschet, box, tenis dar am ramas exclusiv pe fotbal, nu mai am rabdare sa vad alt sport.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Patinajul artistic (mai mult, proba de perechi, nu individuală). Ar mai fi dansul sportiv, schi, înot, gimnastica...

| Mosotti a răspuns:

Mie la nici unul.

| gabicoo a răspuns:

Rugby!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Ar fi superb să vedem un moll=grămadă neorganizată făcut de băieții mei de la rugby peste fetele tale de la patinaj!
Rugby=sport de huligani practicat de gentelmeni! Deci scoatem sexul din context!

| SG1995 a răspuns:

Acu nu mă mai preocupată niciun sport, dar când eram mic îmi plăcea să mă uit la Formula 1, Gimnastică și după patinajul artistic eram înnebunit, stăteam ore să mă uit la cei 5-6 ani ai mei.

| Lukasssz a răspuns:

Wwe

| Nirvanaaa a răspuns:

Volei. Si tenis uneori.

| wildthing a răspuns:

Si mai ziceai ca nu esti atrasa de fete? tongue
Da, asa cred si eu, ca patinatoarele (de la patinaj artistic) au cele mai frumoase corpuri...cand le vad copanele alea proportionate perfect, imi vine apa in gura. laughing
Ca sport insa, ma plictiseste patinajul. Sporturile la care ma uit cel mai des sunt tenisul si snookerul.

| LordCristobal a răspuns:

Fotbal si ciclism

| AnastasiaK a răspuns:

Box, kickbox, gimnastică artistică și gimnastică acrobatică

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fotbal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wrestling in costum de baie și miere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Patinaj,aceeasi parere ca si a ta.

| TheStrategist a răspuns:

Fotbal

| Strwberrs a răspuns:

Imi place baletul...sunt si pasionata si.mi place si de gratioasele lebedehappy

| stef87 a răspuns:

Asa eram eu cand eram mic, ma uitam la patinaj artistic feminin ca le vedeam in chilotei. Si cameramanii aia, niste perversi

| David23445 a răspuns:

Fotbal Fan steaua tenis Fan Simona Halep

| gellalbie4ever a răspuns:

Și mie

| ofataoarecareee a răspuns:

Patinaj și fotbal

| Jano a răspuns:

Si mie imi place sa ma uit, dar imi place sa ma dau cu patine.

| Rengiez a răspuns:

Fotbal. Restul nu sunt sporturi

| Laviniashshsnnsnsnsn a răspuns:

Patinaj și gimnastica