| andrey_8401 a întrebat:

La pariuri echipa cu cota mai mica e favorita adica care e favorita dintre astea doua 1.70 si 5.00?

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este favorita echipa cu cota mai mica, tocmai de aceea se da cota mai mica, se presupune ca aceasta va castiga de regula. Numai bine!

| danyelo112 a răspuns:

Cea cu 1.70

| aladinbeci a răspuns:

Este favorita echipa cu cota mai mica.In cazul tau, e favorita echipa care are cota 1, 70. Explicatia e logica: agentia de pariuri considera ca acea echipa e mai buna, ca ea are mai mari sanse sa se impuna si atunci ofera o cota mai mica pentru victoria ei decat pentru adversara sa, care nu pleaca in acel meci cu prima sansa.

| boogdan91 a răspuns:

E favorita echipa care are cota 5.00.

| adi4ever a răspuns:

Aia cu 1, 70

| Mike23 a răspuns:

Favorita este cea cu 1.70, adica o sa castigi de 1, 7 ori suma pariata daca pui pe ea, cea cu 5 este echipa cu sanse mai mici, daca pui pe ea vei castiga de 5 ori suma pariata. Mult noroc cu pariurile.

| Damasc a răspuns:

1.70 evident.

| Dan_8062 a răspuns:

Cea cu cota mai mica e favorita adica cea cu 1.70, deci daca castiga echipa cu 1.70 primesti suma pariata de 1, 7 ori si daca castiga echipa cu 5.00 primesti suma pariata pe echipa respectiva de 5 ori

| Magoo88 a răspuns:

Echipa cu cota mica este favorita intotdeauna. Deci cea cu 1.70.

(cotele mici nu prea duc castig :[ )

Răspuns utilizator avertizat
| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Ce intrebaree ~ laughing d000h raised eyebrows

| PRoMeTHeUM a răspuns:

Echipa cu cota 5 happy sa ti dau un ex: Napoli=1.70 - Steaua=5.00 ai inteles?

| floryyn91yy a răspuns:

Favorita este cea cu cota mai mica adica cea cu 1, 70, iar castigul e in functie de cota adica daca pui pe echipa care nu e favorita cea cu 5.00 castigi mai mult

| Darko18 a răspuns:

Salut, echipa cu cota mai mica este favorita adica 1.70 big grin

| catalinas_6487 a răspuns:

Favorita este cea cu 1.70!

| Individul_7822 a răspuns:

Favorita? Favorita cui? laughing Cea cu cota mai mica are sanse mai mari sa castige.

| BlueEyes_4409 a răspuns:

Da echipa cu cota mai mica e favorita adica 1.70 happy funda? happy

| wertb a răspuns:

Echipa favorita e cea cu cota mai mica - astfel incat daca pariezi pe ea si intr-adevar castiga, nu primesti foarte mult, pentru ca era de asteptat sa castige. (inmulteste cota cu valoarea pariata pentru a afla cat primesti daca ai nimerit rezultatul)

| alexmarian87 a răspuns:

Clar ce-a cu 1.70, dar daca vrei sa castigi mai multi bani, pariazea pe cea cu 5.00 si spera la o minune