| Leu_Octav_1988 a întrebat:

La RDS nu baga Liga 1. Stiu ca UPC a bagat Look TV si sa LIGA 1. Credeti ca merita sa ma mut? E OK la UPC?

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da.este f ok.

| ShadoWCrist a răspuns:

Este ok, dar nu cred ca ar trebui sa te muti de la Rds.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Este ok, dar nu trebui sa te muti de la RDS.

| VBC7 a răspuns:

Cel mai bine este la Romtelecom.Ai si look tv si look plus dar ai si canalele Dolce Sport1, 2,3si 4 care transmit liga campionilor, europa league campionatul frantei angliei si italiei plus cupa germaniei si fa cup. Deci ai si liga 1 si de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am UPC si tot nu prin Look TV, doar Look Plus. Sunt jegosi, vor sa dai bani in plus ca sa-ti bage si canalul asta, nu-i suficient sa fii clientul lor.