| Aalexander a întrebat:

La sala o data la cat timp ar trebui sa schimbi antrenamentul? La luna sau la saptamana?

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

La o luna-doua, cand simti ca s-a instalat rutina.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Aylee):

La 5-6 luni vrei sa spui

| Aylee a răspuns (pentru Cosmin86):

Cati ani de sala ai?laughing. In 5-6 luni deja nu mai cresti nici un cm daca nu schimbi programu, se obisnuieste repede organismul.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Aylee):

Aproape 10 ani, cu ceva pauze. Eu schimb la 5 luni rutina.

| Aylee a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu la maxim 2 luni

| Cosmin86 a răspuns (pentru Aylee):

Insemna ca nu ai rutina prea buna, daca e nevoie s-o schimbi asa des. Probabil faci putine exercitii de baza si multe de izolare sau la aparate.

Sa nu-mi spui ca esti genul care face 4 exercitii la biceps, cate 4 serii fiecare si se mira apoi ca nu creste.