| Hellobello a întrebat:

La salile de fitness exista si benzi elastice? Daca nu, de unde pot cumpara si cat costa?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Unele au, altele nu. Spre exemplu sala mea de fitness nu are.Gasesti pe eMAG.Cel mai sigur de unde poti cumpara.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Majoritatea au. De pe site-uri cu articole sportive.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Mi se pare normal as existe. Daca totusi vrei as cumperi ca sa lucrezi si acasa, poti gasi pe eMag sau in Decathlon. Preturile in Decathlon variaza intre 20 si 50 ron din ce am vazut, au mai multe tipuri.