| lolista a întrebat:

Lunea aceasta plec la mare si imi propusesem ca saptamana aceasta sa mananc ceva mai putin dar cum se face ca fix in aceasta saptamana am avut o gramada de evenimente, printre care voi avea si duminica o aniversare.Credeti ca se poate face o diferenta asa mare daca nu am mancat chiar asa putin si nu prea am avut timp de sport?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar tu poti stii asta, ca noi nu te putem vedea daca ai luat cateva kile in plus, daca ai burta sau nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te simti inconfortabil, amana plecarea la mare cu 1 luna si pune mana serios pe dieta si sport, ca sa arati beton, peste 1 luna.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. La evenimente și aniversare poți să înfuleci sau să ciugulești.
Acasă 10 minute poți să răpești pentru gimnastică în cameră.

| aXy99 a răspuns (pentru sadrian46):

Hahaha...nu e asa deloc.