| Skarr a întrebat:

M-am apucat de sala acum 2 săptămâni. Dar după ce fac picioare am observat că mă doare un genunchi sau celălalt pentru un timp. De ce?
Compresele acelea sau ce sunt de le pui pe genunchi pentru ce sunt? Poate sa mă ajute cu asta?

2 răspunsuri:
| thunder11 a răspuns:

Poate nu faci exercitile corecte sau poate te fortezi prea tare asa din senin nu are cum sa te doara trebuie sa fie un motiv pentru durere cauta pe net tutoriale sau intreaba pe cineva experimentat de pe acolo sa iti arate cum executi exercitiul corect daca tot te doare poti sa te duci la doctor sa vada daca ai probleme la genunchi, cat despre benzi nu am nici-o idee

| BestHumanBeing a răspuns:

Încearcă poate să folosești mai puțină greutate, sau să te încălzești înainte să exercițiile.