| Pasaniuc_Lucian_1986 a întrebat:

M-am apucat de sala de 2 luni, am luat creatina si proteine dar fara rezultate si am zis ca o să-mi cumpăr si un gainer ce părere aveți? As vrea sa le combin

Răspuns Câştigător
| ValiHunT a răspuns:

Salutare, in general nu tine de suplimentele pe care le iei ci tine mai mult de antrenamentele tale si de stilul de viata.Eu iti pot spune ce am facut eu.Am inceput sa dorm mai mult cu 1-2 ore pe noapte ( un total de 8-9 ore) am inceput anrenamente personalizate, si mi-am luat un antrenor la sala, bineinteles pe langa dieta pentru adaptarea masei musculare.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Stai putin, ce rezultate in 2 luni?

Creatina, proteine + 3 fripturi pe zi + oua, nuci, migdale, etc...

Fa asta 2-3 ani si apoi mai vorbim.

Rezultate in 2 luni laughing))))))))

| AnastasiaK a răspuns:

Sunt foarte curioasa la ce rezultate te asteptai dupa doar doua luni... Plus, inainte sa fii atat de preocupat de suplimente, tu ai alimentatia pusa la punct? Sa stii ca suplimentele nu sunt chiar substante miraculoase, tot antrenamentul si alimentatia raman baza.

De asemenea, nu vad de ce ai avea nevoie sa combini gainerul cu proteine din moment ce gainerul contine si proteine...