| AlexSp1 a întrebat:

M-am apucat de sala si vreau sa stiu care sunt cele mai bune proteine si cam ce ar trebui sa iau sa se vada rezultatele rapid si sa fie eficiente nu conteaza pretul vreau sa stiu tot ce am nevoie

5 răspunsuri:
| Bobbb a răspuns:

Daca ai mai putin de 20 ani faci cea mai mare prostie din viata ta
incearca sa iti iei proteinele din carne, si de banii aia mai bine consulti un nutritionist

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bobbb):

Nu e chiar "cea mai mare prostie", sunt doar bani aruncati.

| AlexSp1 explică:

Am 20 nu conteaza banii sau asa vreau doar sa stiu ce sa cumpar adica ceva sa dea rezultate sa nu cumpar asa dupa ureche am nevoie de proteine bune ceva pentru rezistenta si crestere nu stiu

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlexSp1):

Pentru rezistenta mai degraba oxid nitric, arginina decat proteine.

p.s. : da si tu reply la mesaj, sa primeasca si utilizatorul notificare ca i-ai raspuns.

| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Eu nu inteleg de ce luati, tot in mancare este baza. Sunt diferente prea mici...