| Andrei2208 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva care se pricepe? Vreau să urmăresc anumite meciuri ale mondialului din această vară, atunci când nu sunt acasa.Tvr+ efectiv nu merge. De asemenea, am digi online (și acolo este tvr), însă tot nu merge. Ce sa fac? Ce site, unde pot viziona meciurile pe o tableta de exemplu? Și plătesc daca e cazul, dar de unde? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Se pot vedea online in timp real cu site-ul sau aplicatia MyWebTv.
Cauta pagina oficiala si vezi ce optiuni ai.