| FlorinCmb a întrebat:

Ma duc la sala si vreau sa fac o zi alergat sa slabesc si o zi piept de ex este bn asa sau trb doar sa alerg si dupa ce nu mai am grasime sa fac ex astea pt muschii cel mai bun raspuns va primi funda

2 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Mai bine fa o zi speciala de cardio... poti combina cardio normal(banda, bicicleta) cu exercitii de cardio HIIT( Cu greutati)

Daca mananci ce trebuie, te antrenezi calumea si faci si cardio incet incet o sa se vada. Bafta!

| FlorinCmb explică:

Poti te rog frumos sami lasi un id de mess, skype. Sau ce folosesti tu pentru mai multe detalii.