| bleakk a întrebat:

Ma frate proteinele astea:http://www.redis.ro/......ort-r.html
5kg=90 lei? :| Spuneti-mi,va rog, despre ele.Cei care au experienta si cunostinta de cauza.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alea NU SUNT PROTEINE.

E un weight gainer bazat pe CARBOHIDRATI.

| FitnessTrainer a răspuns:

Ala e un gainer. E foarte posibil sa contina mult zahar la pretul ala. Oricum, eu nu-ti recomand produse de la redis.

| stefan1998_5137 a răspuns:

Nu da bani pe asa ceva pentru ca nu sunt de calitate si nici masa musculara nu creste. In plus de asta poti avea si probleme cu ficatul dar mai ales iti pot iesi bube pe corp. Iti recomand ceva de la Pro Whey, Milk & Egg sau gigant mass chiar daca sunt putin mai scumpe.

| florynmondialul a răspuns (pentru stefan1998_5137):

Alea sunt nume de produse si nu de firme! cum naiba recomanzi daca nici macar nu sti ce recomanzi!

| florynmondialul a răspuns (pentru stefan1998_5137):

Ce e redis este de proasta calitate! contine 80% zahar si alte tampenii!
daca tot vrei gainer adevarat uite unul:http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/BSN-True-Mass/