| Ingognito a întrebat:

Ma gandeam sa fac abdomene si acasa nu doar la sala dar imi e greu acasa ca nu am un patut dala care prinde picioarele ca sa faci abdomene si ASA simplu nu pot ca imi vine sa ridic picioarele deci cum sa fac

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Care e rostul sa antrenezi abdomenul mai des de 1-2 ori pe saptamana? Vrei sa progresezi mai lent tocmai la grupa asta?

| Ingognito explică (pentru Cosmin86):

FAC zilnic happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ingognito):

Exact, ceea ce e o mare prostie. Muschii se dezvolta in zilele de pauza. Vezi sportivii de fitness, au patratele probabil triple ca ale tale (si asta la 80-90kg) si lucreaza abdomenul o data pe saptamana.

antrenament zilnic = antrenament de copil mic...

| Aaaaabbbbbaaaaa a răspuns:

Daca ai un pat cu tablei joasa sau o canapea tot asa, destul de joasa, iti poti strecura picioarele dedesubtu ca sa stea fixe.