| TheBlackSwan a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un progam de sala de fitness pentru fete? Sunt incepatoare. Imi puteti recomanda niste exercitii pentru slabit si la ce aparate trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Buna, pentru slabit ai nevoie de exercitii aerobice cum ar fi saritul cuardei sau alergatul care sunt cele mai bune exercitii pentru asa ceva.
In cazul in care vrei sa faci la diferite aparer eu iti recomand sa faci cu greutati destul de usoare dar cu pauze cat mai mici.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurate de viata! Fi fericita si fa foarte mult sex! o slabesti crede-ma!