| BogdanVlad100403 a întrebat:

Ma pot transfera la liceul cu program sportiv fiind suferind de diabet? De mentionat ca fac parte chiar din echipa de baschet a liceului care platește deplasarile echipei, cazarea, tot. Am viza medicala si am primit aprobarea doctorului de a practica sportul de performanta. Figurez ca jucator al echipei liceului. Avand in vedere aceste lucruri credeti ca voi fi acceptat daca vreau sa ma transfer?

1 răspuns:
| qSkippy a răspuns:

Din cate stiula sportiv te primieste daca ai aprobarea doctorului doar la militar nu poti asa stiam eu ca era.