| midiots a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un program de sala pentru cresterea masei musculare? Daca se poate sa specificati si cate-va tipuri de exercitii

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

Presupun ca esti baiat. Daca spuneai si varsta era perfect. Oricum ai putea folosi un program saptamanal de exercitii cum ar fi:

Luni: piept
Marti: spate
Joi: umeri
Vineri: maini, picioare

De asemenea zilnic trebuie sa faci miscare cel putin 30 de minute pe zi...mergi pe jos la scoala, joaca orice sport vrei doar sa faci miscare. Daca mergi la o sala ai putea ruga pe cineva sa te ajute cu unele exercitii, daca ai de gand sa lucrezi acasa ma poti contacta si iti voi explica anumite exercitii pentru fiecare zona.