| kmkik a întrebat:

Mă puteţi ajuta să slăbesc? Am 24 ani şi 78 kg. Ajutor

4 răspunsuri:
| Paul_Paul_1997_qUrm a răspuns:

Nu iti recomand sa slabesti, eu vreau sa pun si imi e destul de greu cu tot cu sala. Daca te consideri gras desii 78 de kg la varsta ta sunt ok, te sfatuiesc sa mergi la alergat si sa faci flotari. Eventual te-as sfatuii sa te apuci de sala sau box dar daca nu ai timp sau nu iti doresti din alte motive, alearga, mananca sanatos, si sa ai ambitie

| Vladut650 a răspuns:

Ce inaltime ai?

| Miihaa a răspuns:

Exista pe net o groaza de programe de a slabi si de a face sport pentru a slabi

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Mancand sanatos si facand mult sport. Nu te flamanzi ca mai rau faci si te si imbolnavesti. Ai putea lua chiar si un supliment gen L-Carnitina care nu e foarte scump care ajuta la arderea grasimilor